Şanse Sende Şans Sende

Şans sende çekiliş oyunu

Şans sende çekiliş oyunu tamamen eğlenme maksaklı bir oyundur. Şans sende oyununda yapılacak çekilişlerin, gerçek loto çekilişleriyle bir alakası olmadığı gibi herhangi bir gerçek para ödülü de söz konusu değildir. Tamamen eğlenme maksatlı, Şans sende çekiliş oyununu oynamadan önce Şans sende kullanım koşullarını okuyup kabuk etmeniz gerekmektedir.

Şanslı loto çekilişine katıl

Şans Sende Coin

Şans sende coin, şanslı loto çekilişine katılabilmek için oynayacağınız kuponları yatırırken ödeme yapacağınız bakiye, şans sende coin ile yapılır. Şans sende coin, belirli aralıklarla, sistem tarafından, şans sende üyelerine tanımlanır. Üyeler, kendilerine tanımlanmış olan bu coin'lerle şanslarını attırmak için birden fazla kupon oynayabilirler.

İkramiye

Şanslı loto çekilişlerinden sonra, kuponlarınız otomatik olarak kaç tutturdukları karşılaştırılır. Şanslı loto çekilişine katılmışsanız, oynamış olduğunnuz 6 farklı rakamdan, 3 ve üzeri tutturursanız ikramiye alabilirsiniz. Alacağınız ikramiye, o çekiliş için, kupon ödemelerinden, şanslı loto cüzdanına toplanmış olan bakiye, ikramiye almaya hak kazanmış olan kuponlara orantılı bir şekilde pay edilir.

Sıralama

Kazananlar, bakiye miktarı ve hafralık kazanan şeklinde birkaç farklı sıralama yapılır. İsminiz veya kendinizin belirleyeceği bir takma isim ile sıraya girebilirsiniz.

Bu sayfada aradığınızı bulabildiniz mi?

İyi vakit geçirip, geçirmediğinizi bilmemiz, bizim için çok önemli, kişisel hiçbir veri alınamaz ve sadece birine basmanız yeterli.